Platinium Cam Balkon

Cam Balkon Platinium

Cam Balkon Platinium

Cam balkon sistemleri özellikle son 5 yıldır çok rağbet görmekte ve tutulmakta, yıllardır birçok kişinin yıkma, kırma, ev içinde inşaat yapmak yerine çok kolay ve son derece zarif görünümle en kolay seçim cam balkon sistemleri.

Cam balkon sistemi ayrıntıları ve faydaları:

Bu sistem sayesinde;

– Balkonlarda ve bahçe gibi kapatılacak alanlarda 4 mevsim oturma ve keyif alanı sağlanmış olur.

– Rüzgârlı havalarda rüzgârdan, tozlu havalarda tozdan, yağmurlu havalarda yağmurdan, karlı havalarda kardan, v.b dış etmenlerden kapatmış olduğunuz alanı koruyarak ve iç izole ortamı sağlamış olabilirsiniz.

– Manzara ve görüntü alanınızı kapatmamış olur ve görsel bir güzellik ortaya çıkar.

Ayrıca Ankara Cam Balkon Platinium; binaların dış cephelerinde görüntü bozukluğuna sebep olmaz, bu sebeple imar mevzuatı durumlarına aykırı değildir. Cam balkon sisteminde kullanılan camlar özel olarak üretilmektedir. Dayanıklılığını arttıran temperli sistemden geçen camlar diğer camlara göre daha fazla dayanıklılığa sahiptir.

Otomobil camlarında ve masa camlarında kullanılan camlarla eşdeğer olarak üretilmektedir. Kırılması çok zor olan bu camlar soğuk ve sıcağa karşı dayanıklıdır ve kırılması halinde ufacık parçalara bölünen cam insan sağlığına kesinlikle zara vermez.

Cam balkonda sistemlerinde kullanılan tamperli cam çok zor kırılmaktadır. Bu durumda dışarıdan gelebilecek Zaraları önlediği gibi hırsızlık için de bir nevi güvenlik önlemi almanızı sağlar. Tüm bu özellikleri tek tek sıraladığımızda Ankara Cam Balkon Platinium; cam balkon sistemi ile kapatılan alanlarda; dış görüntüyü hiç bozmadan, kendimize yeni bir alan yaratmış ve keyifle oturacağımız kış balkonları oluşturmuş oluruz.

Kullanımının rahatlığı, güvenlik açısından güvenli olması, balkondan izleyebileceğimi yağmur ve kar manzaraları veya deniz manzaralarının panoramik görüntü keyfiyle bizlere kahvelerimizi yudumlatacak olan bu sıcacık sistem evlerimizde ve birçok alanlarda tercih sebebimiz olmaktadır.

Teknik Özellikler

Sistemde kullanılan her bir teker iki rulmandan oluşmaktadır. Sisteme 10 mm cam uygulaması yapılmaktadır (8 mm cam da uygulanabilir). Sistem m2 ağırlığı 30 – 35 kg arası değişmektedir. Her dereceye göre kapakları mevcuttur. Kapaklar vidasız takıldığından paslanır bir materyal bulunmaktadır. Firmamızın öngördüğü, maksimum kullanılacak olan yükseklik 2500 mm’dir (3000 mm’ye kadar da uygulanabilir). Kullanılan boynuz, çıkış yolu kapağı ve kilit paslanmaz olup CNC tezgâhında üretilmektedir. Kıl fitil kasada uygulanmış olup kanat açılımlarında içeriye su girmesi engellenmiştir. Hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenmektedir. Camlar üst bazalara pimler yardımıyla monte edilir. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir. Kilitler metal olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir. Çocuk kilidi mevcuttur