Aluminyum Doğrama Ankara

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama Sistemleri
Kalite ve hizmette sınırları tanımayan ve kendi sektörü içinde sürekli gelişen ve çoğalan Alüminyum doğrama sistemleri ve çeşitleri çok gelişmiştir. Gerek tasarımlar gerekse imalat alanında kalite standartlarının üstünde ürünler üretilmektedir. Alüminyum; her alanda ve hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü, rahat şekil verilebilen ve uygulanması kolay bir ürün olduğu için tercih sebebidir. Konforlu ve görüntüde şık ürünler elde edilebilen Alüminyum doğrama sistemleri alanında bu sebeplerden dolayı çok tercih edilmektedir.
Hava ve İklim şartları:
Hava şartları ne olursa olsun kış aylarına özel yalıtımlı, yaz aylarına dayanabilen yalıtımsız, kapı, pencere, sürgülü kapı ve doğrama sistemlerinde tercih sebebidir. Iç ve dış mekan olarak üretilen ürünler piyasa da geniş bir alanda yer bulmaktadır.
Ofislerde, evler de, bahçelerde, bağ evlerinde, çeşitli süsleme ve avize sektörlerinde kendisine yer bulmaktadır. Çok şık kış bahçesi aksesuarları yapılmaktadır.
Alüminyum doğrama sistemleri kendi içinde çok geniş alanlara ayrılmış ve ürün çeşitliliğinde sınır tanımamaktadır.
Alüminyum doğrama sistemleri ilk ve önem sıraları:
Alüminyum doğrama sistemleri içinde en çok önem verilen kısım estetiktir. Önem sıralamasında 2. Sırada dayanıklılık 3. Sırada kullanışlı olması ve kullanım alanları gelir.
Daha eski zamanlarda alüminyum doğrama işleri pek bilinmemekteydi. Şimdi yeni modern görünümde alüminyum, doğrama ile süslenmiş bina kapıları gözlerimize yansımakta, şimdilerde bina içlerinde modern ve süslemeli merdiven korkulukları yer almakta. Özellikle yeni yapılmış olan binaların hemen hemen hepsinde ferforje süslemeli kapılar karşımıza çıkmakta.
Lüks, gelişmiş, zarif ve estetik görünümlere sahip olan bina girişleri sürekli gelişen projelerle karşımıza gelmekte ve bu alanda gelişim devam etmektedir. Alüminyum, işleme ve görsellik olarak çığır açtığı bu sıralarda her sezon yeni ve farklı ürünlerle alanını genişletmeye devam edecek gibi görünmektedir.