Girişim Cam Balkon

Cam Balkon Fırtına Serisi

Cam Balkon Fırtına Serisi

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, insanlar bir nebze olsun serinlemek için balkonlarda oturmaya başladılar. Ancak özellikle cadde veya işlek sokakta olan evlerin balkonları yoğun trafikten dolayı aşırı tozlanmaktadır. Ayrıca kuşların uğrak yeri olan balkonların kuş pisliğinden dolayı sürekli yıkanması gerekerek, ev hanımlarının işlerini zorlaştırmaktadır. Yıkanan çamaşırların balkonda kurutulurken tekrar kirlenmesi de ev hanımlarına ayrıca iş yükü çıkarmaktadır.

Sadece yaz aylarında değil, kışın da yağmurlu hava olsa dahi kahvenizi alıp yağmur manzarasında içmeniz mümkündür. Bu ve daha birçok avantajlarından dolayı, Ankara Cam Balkon Fırtına Serisi, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Evinizin yeni bir odası olmasını ve bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız, bu sistemi tercih edebilirsiniz. Pazar sabahları kahvaltılarını kış dahi olsa balkonunuzda yapmanın keyfine varabilirsiniz.

Açıklama

Balkonunuza bu tarz bir cam balkon yaptırmaya karar verdiğinizde, üreticiler isteğinize göre projelendirip, balkonu seçiminize göre imal ediyor. Zevkinize uygun bu son sistemde ayrıca farklı renk seçenekleri de siz değerli müşterilere sunuluyor. Göze çarpan diğer bir özelliği ise üstten veya alttan taşımalı olarak 2 farklı montaj imkanı olmasıdır.

Ankara’nın meşhur karını ailenizle veya misafirlerinizle Ankara Cam Balkon Fırtına Serisi ,balkonunuzda kahve yudumlayarak ve üşümeden balkonunuzdan seyretmek sizin elinizde. Siz de eşinizin sürekli balkon temizlemeyle uğraşmasını istemeyenlerdenseniz bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ankara Cam Balkon Fırtına Serisi alttan ve üstten taşımalı bir sistemdir. Cam paneller sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir. Ankara Cam Balkon Fırtına Serisinde temperli cam uygulanır. Birçok ev ve işyerlerinde tercih edilir. Kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı estetik bir şekilde açık tutabilme imkanı vardır. Çocuk emniyet kilidine sahiptir.  Ankara Cam Balkon Fırtına Serisi Camları katlarken sarkma, düşme, ters çıkartma gibi hatalara maruz kalmamaktadır.  Tekeleklerin özelliği kilitleme sistemine sahiptir.

Montaj

Ankara Cam Balkon Fırtına Serisi çeşitli renk ve modellerde uygulanmakta olup yer ve mekâna göre uyum sağlamaktadır.